Cég

NAŠE FILOZOFIE

Professional Partners - Together. A passion for hair

 

Věříme, že celek je víc než jen součet jednotlivých částí. Věříme v sdílení společné vášně - vášně pro vlasy. Věříme v opravdové partnerství a vzájemný vztah na celý život.

 

Jsme Schwarzkopf Professional a jsme tu pro kadeřníky.

 

Naši kadeřníci jsou v centru všeho, co děláme. Náš dynamický obchodní model jsme celý postavili okolo nich. Inovativní produkty, proaktivní podpora, prvotřídní vzdělávání, dostupná inspirace, jedinečné ocenění - nabízíme všechno a ještě o mnoho víc. Náš úspěch měříme úspěchem našich salonů a kadeřníků. To je všechno, na čem záleží.

Schwarzkopf Professional Together
Company - Our History

NAŠE HISTORIE

Od našich kořenů v berlínské drogerii Hanse Schwarzkopfa před více jak 100 lety, jsme dokonale pochopili krásu vlasů a víme se o ně postarat. Vždy hledíme kupředu a naše vize udává tempo na trhu. Naše značky přinesly revoluci všude, kde se dalo. Jako součást fenomenálně úspěšné skupiny Henkel, Schwarzkopf Professional a Retail rozšířily svůj dosah. Naše výrobky dnes můžete najít v salonech a obchodech na všech kontinentech. Aktuálně jsme držitelem 7,600 patentů - každý z nich znamenal nový milník v péči o vlasy.

SPOLUPRÁCE S NÁMI

Chcete víc? Víc možností, vzrušení, inspirace a výzev? Znáte vaše hranice? Chcete je překročit a jít ještě dál? Spolupracujte s námi a staňte sa součástí dynamického partnerství s globální firmou. Navštivte sekci Kariéra na Henkel.com a zjistěte, jak můžeme vzájemně přispět k našemu úspěchu. Pomůžeme vám zazářit - začněte zde.